Numer zgłoszenia: | #78 |
---|---|
Typ: | Problem |
Opis: | Brak szczebli w ławce |
Lokalizacja: | Rynek, Starachowice, Polska |
Data zgłoszenia: | 04.03.2024 12:40 |
Kategoria: | Dewastacje |
Status: | Przyjęte |
Instytucja obsługująca: | Referat Ochrony Środowiska |
Odpowiedź: | Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia, zostało ono przekazane do weryfikacji przez komórkę merytoryczną. |
Podgląd zgłoszenia w nowej karcie Skopiuj odnośnik do podglądu zgłoszenia |