Numer zgłoszenia: | #49 |
---|---|
Typ: | Problem |
Opis: | Śliski i nie posypany chodnik wzdłuż ulicy. |
Lokalizacja: | Murarska, 27-200, Starachowice, Polska |
Data zgłoszenia: | 06.12.2023 13:03 |
Kategoria: | Odśnieżanie |
Status: | Zamknięte |
Instytucja obsługująca: | Referat Ochrony Środowiska |
Odpowiedź: | Zgłoszenie zostało zrealizowane |
Podgląd zgłoszenia w nowej karcie Skopiuj odnośnik do podglądu zgłoszenia |