Numer zgłoszenia: | #44 |
---|---|
Typ: | Problem |
Opis: | Dzień dobry Zgłaszam problem z oświetleniem ulicy Marszałka Piłsudskiego, od ul. Dworcowej do ul. Kościuszki. Na tym odcinku. co druga lampa nie świeci i to od zeszłego roku. |
Lokalizacja: | Marszałka Józefa Piłsudskiego, 27-200, Starachowice, Polska |
Data zgłoszenia: | 05.11.2023 18:54 |
Kategoria: | Oświetlenie uliczne |
Status: | Przyjęte |
Instytucja obsługująca: | Referat Ochrony Środowiska |
Odpowiedź: | Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia, zostało ono przekazane do weryfikacji przez komórkę merytoryczną. |
Podgląd zgłoszenia w nowej karcie Skopiuj odnośnik do podglądu zgłoszenia |