Numer zgłoszenia: | #43 |
---|---|
Typ: | Problem |
Opis: | Od piątku 03.11.2023 nie działa na całej ulicy oświetlenie. |
Lokalizacja: | Ustronie 17, 27-200, Starachowice, Polska |
Data zgłoszenia: | 05.11.2023 09:08 |
Kategoria: | Oświetlenie uliczne |
Status: | Zamknięte |
Instytucja obsługująca: | Referat Ochrony Środowiska |
Odpowiedź: | Zgłoszenie zostało zrealizowane |
Podgląd zgłoszenia w nowej karcie Skopiuj odnośnik do podglądu zgłoszenia |